IAW-Messe Köln / 2021 Uluslararası Perakende Promosyon ve İthalat Fuarı

 Muhteşem Köln'de, fuardayız. 

Almanya'nın uluslararası ticaret ve ithalat nabzı bu fuarda atıyor. Amazon'da ürün satmak, ürün toptancılarına ulaşmak ve network edinmek isteyen herkes burada....

Geçen seneki "International Trade Fair for Retail Promotions and Imports / IAW-Messe, Internationale Aktionswaren- und Importmesse" fuarı Corona'dan dolayı iptal edilmişti. Bu sene 14.-16. Eylül 2021'de Köln Messe'de gerçekleştirildi. 

Çok çeşitli ürün gruplarını sergilendi.

31. Uluslararası Perakende Promosyon ve İthalat Fuarı (IAW), uzun bir aradan sonra dünyanın her yerinden gelen katılımcılarına bir buluşma yeri ve platform ortamı sundu.

  • Bu sene Almanya'da hangi ürünler satılacak?
  • Amazon'da neler satabilirim?
  • Ürün toptancılarına nasıl ulaşabilirim?
  • Amazon'da satmak istediğim ürünleri kimlerden ve hangi şartlarda tedarik edebilirim?
  • Online satış ve pazarlama için hangi alt yapıları kullanabilirim? gibi sorular bu fuarda yanıt buldu.
  • Ayrıca profesyonel ürün fotoğrafçılarının, web sitesi yazılımlarının, Restposten ürünlere (Remaining stock) ulaşmanızı sağlayan alt yapıların da tanıtımları yapıldı. 

Uluslararası Perakende Promosyon ve İthalat Fuarı; trend odaklı ürünler ve toplu satış siparişleri için Avrupa'nın en büyük ticaret fuarılarından biridir.
6. ve 9. Salonlarda yaklaşık 30.000 m² teşhir alanı sunan IAW, üreticilerin, ithalatçıların ve toptancıların doğrudan sipariş alabilecekleri bir platformdur.
52 ülkeden yaklaşık 5.000 ticari ziyaretçi; ürünleri görme fırsatını ve kısa sürede teslim edilebilecek bu ürünlerde doğrudan sipariş verme fırsatını yakalar.
Küresel tedarik zincirindeki aksaklıklar göz önüne alındığında, IAW;  güvenilir bir ürün kaynağı olarak büyük bir memnuniyetle karşılanmaktadır.
Ayrıca IAW'de sunulan çeşitli ürün yelpazesine dayalı olarak büyük bir iş potansiyeli de vardır.

Eczane ürünlerinden ev eşyalarına, çocuk ürünlerinden oyuncaklara, mutfak eşyalarından takılara, ürün fotoğrafçılığından yazılım teknolojiye kadar, IAW tüm önemli segmentlere ve pazar nişlerine hizmet etmektedir. 

Detaylara www.iaw-messe.de den ulaşabilirsiniz. 

 

------------------------------------------------
YASAL UYARI: Bu yazım; bilgim dahilinde olmadan ve link verilmeden kaynak gösterilemez.
Tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
info@semamacit.com
Sema Macit - Eylül 2021